E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
STANDART POMPA
GİSBİR
ARMACELL

Prüftechnik Türkiye, Hizmetlerini Artırıyor

Prüftechnik Türkiye, Hizmetlerini Artırıyor

29 Mayıs 2018 Salı / 11:55 | HABERLER
56. Sayı (Mayıs-Haziran 2018)
218 kez okundu

Almanya’da 1972 yılında kurulan Prüftechnik’in dünya genelinde 18 ülkede şubesi var. Ayrıca dünya genelinde 70 bayisi olan Prüftechnik; ağır sanayi kuruluşları başta olmak üzere tesislere, enerji santrallerine, otomotiv üretim tesislerine proaktif bakım ve servis hizmetleri veriyor.

Tesislerin verimliliği ve ekonomik sürdürülebilirliği, “Lazerli Hizalama”, “Titreşim Analizi” ve “Tahribatsız Muayene Sistemleri”nin uygulanmasıyla mümkün oluyor. İşte bu konularda dünya pazarının yüzde 50’sine sahip olan Prüftechnik; Türkiye’deki mevcut tesislerin proaktif bakımı, yeni kurulacak tesislerin de bu konularda danışmanlığını yapan bir partner olarak piyasada hizmetlerini ve ihtisas sahibi ekibini genişletiyor. 

Prüftechnik Türkiye Ülke Müdürü Ozan Çakıtlı, Artık Bulgaristan’dan da Sorumlu
Prüftechnik - Proaktif Bakım Teknolojileri ve Hizmetleri Şirketi Türkiye Ülke Müdürü Ozan Çakıtlı; Prüftechnik’in Bulgaristan Ülke Müdürlüğü görevine de atandı. Ozan Çakıtlı, Bulgaristan Ülke Müdürü olarak Prüftechnik Şirketi ve aynı zamanda Prüftechnik Akademinin yönetimini de üstlendi.


 


İlginizi çekebilir...

Sefine Tersanesi 500. Geminin Tamirini Kutluyor

Sefine Tersanesi, 500. gemi tamirini yaparak şirket için önemli bir kilometre taşına ulaştı....
26 Temmuz 2018 Perşembe / 15:41

SMM Hamburg, 4-7 Eylül 2018'de Yapılacak

Almanya'nın Hamburg kentinde düzenlenen dünyanın en önemli denizcilik fuarlarından SMM Hamburg, 4-7 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilec...
26 Temmuz 2018 Perşembe / 14:57

Savunma Sanayii Müsteşarlığı ile Türk Loydu Arasında Yeni Dönem

Savunma Sanayii Müsteşarlığı ve Türk Loydu arasında işbirliği imkanlarının ve alanlarının genişletilmesi, yeni çalışmalarda ikili iş ilişkilerin üst s...
26 Temmuz 2018 Perşembe / 14:53