E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ETAP MARINE
ARMACELL
GİSBİR
STANDART POMPA

Türk Loydu Vakfı'nın 61. Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

17 Mayıs 2017 Çarşamba / 09:59 | HABERLER
50. Sayı (Mayıs-Haziran 2017)

Türk Loydu’nun 61. Olağan Genel Kurulu 20 Nisan 2017 Perşembe günü Türk Loydu merkez binası Prof. Dr. Teoman Özalp Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Genel Kurul’da yapılan seçim sonucu, Türk Loydu Vakfı’nın yeni Yönetim ve Denetim Kurulları belirlendi. Türk Loydu Vakfı’nın Yönetim Kurulu’na, Gemi Mühendisleri Odası’ndan Cem Melikoğlu, Gürsel Yıldız, Gürsel Gürçay, Ferhat Acuner ve Hakan Akyıldız; Türkiye Sigorta Reasurans ve Emeklilik Şirketleri Birliği’nden Atilla Oksay ve Akif Eroğlu; İMEAK Deniz Ticaret Odası’ndan Halim Mete ve İstanbul Sanayi Odası’ndan Atilla Çiftçigüzeli seçildi. Denetim Kurulu üyeliklerine ise Derya Turgut, Ufuk Teker ve Ali Önder seçildi. Yeni dönemin gerçekleştirilen ilk Yönetim Kurulu toplantısında Cem Melikoğlu, Türk Loydu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı; Atilla Çiftçigüzeli, Başkan Vekili; Halim Mete ise Sayman olarak seçilerek görevlerine başladılar.

Hidrodinamik Tersanesi Kurumsal Gelişim Eğitimlerinde Türk Loydu’nu Seçti
42 yıldır uluslarası çapta gemi inşa ve tamir hizmeti vermekte olan köklü kuruluş Hidrodinamik Gemi San. ve Tic. A.Ş., kurumsal kimliğini daha da güçlendirmek ve sektöre yenilikçi çözümler sunmak  amacıyla 2017  yılını, “çalışanların gelişim yılı” ilan etti.
Sadece yöneticilerini değil tersane çalışanlarını da eğitimlere dahil etme kararı alan Hidrodinamik Tersanesi, eğitim partneri olarak da Türk Loydu’nu seçti. Türk Loydu’nun “Genel Katılıma Açık” veya “Kuruluşa Özgü” olarak sunduğu “Kurumsal Gelişim Eğitimleri”; yöneticilerin ve çalışanların performanslarına yaptığı olumlu katkılar nedeniyle sektör tarafından tercih ediliyor.  
Tersane çalışanlarına yönelik olarak, “Kaza Kök Neden Analizi” ile başlatılan Türk Loydu eğitimleri; “Zaman Yönetimi”, “Motivasyon ve Stres Yönetimi” ve “Süreç Yönetimi ve İyileştirilmesi” eğitimleriyle devam edecek.

 

İlginizi çekebilir...

İMEAK DTO'nun Yeni Başkanı Tamer Kıran

İMEAK Deniz Ticaret Odası, 8 Nisan Pazar günü Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde yapılan seçimle yeni Başkanını Seçti....
29 Mayıs 2018 Salı / 12:02

Deniz Ticareti Emisyonları 2050 İtibariyle En Az Yüzde 50 Azaltılacak

Londra'da 170'den fazla ülke, deniz taşımacılığı emisyonlarını 2050 yılına kadar 2008 düzeyine göre yüzde 50 azaltma konusunda ortak karara va...
29 Mayıs 2018 Salı / 11:57

Prüftechnik Türkiye, Hizmetlerini Artırıyor

Almanya'da 1972 yılında kurulan Prüftechnik'in dünya genelinde 18 ülkede şubesi var....
29 Mayıs 2018 Salı / 11:55