E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ETAP MARINE
GİSBİR
STANDART POMPA
ARMACELL

GMO İSG Günleri Başladı

20 Mart 2017 Pazartesi / 14:40 | HABERLER
49. Sayı (Mart-Nisan 2017)

Gemi Mühendisleri Odası, İş Sağlığı ve İş Güvenliği Komisyonu’nun organizasyonu ile GMO İSG Günleri adı altında etkinlikler düzenleniyor.
Tersanelerde çalışan mühendislerin ve İSG uzmanlarının, yöneticilerin bilgi birikimlerini artırmak amacıyla planlanan etkinlikler, her ayın ilk Cumartesi günü dokuz ay süre ile devam edecek.
GMO İSG Günlerinin ilk etkinliği, 4 Mart Cumartesi günü Türk Loydu Vakfı Prof. Dr. Teoman Özalp Konferans Salonunda gerçekleşti.
GMO İSG Günlerinin ilk etkinliğinde, “Tersanelerde patlayıcı ortamlar” ve “Patlayıcı olabilecek ortamlarda çalışma güvenliği” konularında, İSG Uzmanı, Engin Kaya sunum yaptı. Ardından, İSG Uzmanı Burak Bilkolar; kapalı alanlar ve kapalı alanlarda çalışmalar, kapalı ortamın tanımı, kapalı ortamlarda çalışma öncesinde ve işin devamı boyunca yapılması gerekenler, kapalı alanlarda çalışma güvenliğinin sağlanması konularını içeren sunumunu gerçekleştirdi.
Toplantı sonrasında, GMO Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Yılmazcoşar, sunum yapan uzmanlar, Engin Kaya ve Burak Bilkolar’a teşekkürlerini sunarak, GMO anı küpü hediye etti.
 

İlginizi çekebilir...

İMEAK DTO'nun Yeni Başkanı Tamer Kıran

İMEAK Deniz Ticaret Odası, 8 Nisan Pazar günü Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde yapılan seçimle yeni Başkanını Seçti....
29 Mayıs 2018 Salı / 12:02

Deniz Ticareti Emisyonları 2050 İtibariyle En Az Yüzde 50 Azaltılacak

Londra'da 170'den fazla ülke, deniz taşımacılığı emisyonlarını 2050 yılına kadar 2008 düzeyine göre yüzde 50 azaltma konusunda ortak karara va...
29 Mayıs 2018 Salı / 11:57

Prüftechnik Türkiye, Hizmetlerini Artırıyor

Almanya'da 1972 yılında kurulan Prüftechnik'in dünya genelinde 18 ülkede şubesi var....
29 Mayıs 2018 Salı / 11:55