E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ETAP MARINE
ARMACELL
GİSBİR
STANDART POMPA

Türk Loydu'ndan IACS'a Ziyaret

9 Mart 2017 Perşembe / 12:55 | HABERLER
47. Sayı (Kasım-Aralık 2016)

Uluslararası Klas Kuruluşları Birliği - IACS’ın daimi sekreteryası ile Türk Loydu 14 Ekim 2016 tarihinde, toplanarak üyelik sürecindeki gelişmeleri gözden geçirdiler. IACS Genel Sekreteri Robert Ashdown ve Kalite Sekreteri Peter Williams ile yapılan görüşmeye, Türk Loydu adına Genel Müdür Alper Eralp, Kalite Yönetimi Bölümü Müdürü Aydın Gürbüz ve Dış İlişkiler Bölümü Müdürü Mehmet Avcı katıldı.
IACS’ın İngiltere Londra’da bulunan merkezinde gerçekleşen görüşmede, Türk Loydu’nun IACS üyelik hedefini gerçekleştirmek üzere bugüne kadar yapılanlar ve yakın gelecekte yapılacaklar değerlendirildi. IACS Genel Sekreteri Robert Ashdown, Türk Loydu’nun IACS üyeliği sürecinde bugüne kadar yaşanan somut gelişime dikkat çekerek Türk Loydu’nun etkileyici çalışmalarının IACS tarafından takdirle izlendiğini ve üyelik sürecinin denetimleri takiben kısa zamanda tamamlanacağını umduğunu belirtti.
Türk Loydu Genel Müdürü Alper Eralp ise Türk Loydu için en önemli stratejik hedeflerden olan IACS üyeliği için sistematik olarak  çalıştıklarını ve denetimlerde görülen yüksek başarının kurumsal çalışmalarının doğal bir sonucu olduğunu ifade etti.
 

İlginizi çekebilir...

İMEAK DTO'nun Yeni Başkanı Tamer Kıran

İMEAK Deniz Ticaret Odası, 8 Nisan Pazar günü Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde yapılan seçimle yeni Başkanını Seçti....
29 Mayıs 2018 Salı / 12:02

Deniz Ticareti Emisyonları 2050 İtibariyle En Az Yüzde 50 Azaltılacak

Londra'da 170'den fazla ülke, deniz taşımacılığı emisyonlarını 2050 yılına kadar 2008 düzeyine göre yüzde 50 azaltma konusunda ortak karara va...
29 Mayıs 2018 Salı / 11:57

Prüftechnik Türkiye, Hizmetlerini Artırıyor

Almanya'da 1972 yılında kurulan Prüftechnik'in dünya genelinde 18 ülkede şubesi var....
29 Mayıs 2018 Salı / 11:55