E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
STANDART POMPA
ARMACELL
GİSBİR
ETAP MARINE

MSC Cruises Yeni Nesil Gemilerini, Samsung Teknolojisiyle Donatıyor

4 Ekim 2016 Salı / 10:47 | HABERLER
46. Sayı (Eylül-Ekim 2016)

MSC Cruises, 12 Ocak 2016’da Milano’da Samsung Genel Merkezi’nde imzalanan sözleşme kapsamında, 2017’de suya inecek yeni nesil gemilerini, kabinlerdeki televizyonlardan ortak alanlara ve sağlık merkezlerine kadar Samsung teknolojisi ile donatacak
Dev işbirliği MSC Cruises’ın yeni nesil MSC Meraviglia ve MSC Seaside gemilerinde Haziran ve Aralık 2017’de başlayacak, ardından yapımı planlanan 7 adet yeni nesil Meraviglia-Seaside sınıfı gemilerde devam edecek.
MSC Cruises CEO’su Gianni Onorato bu dev işbirliği ile ilgili, “Samsung teknoloji konusunda dünya lideri. MSC olarak misafirlerimize vaat ettiğimiz gemi deneyimini yaşatabilmek adına en yeni inovasyonları, alanlarındaki en iyi partnerler ile işbirlikleri yaparak sağlıyoruz. Bu devrimsel konsept ile MSC Meraviglia ve MSC Seaside sınıfı gemilerimiz, tasarım ve mimaride olduğu gibi teknoloji alanında da bir üst seviyeye taşınmış olacak. Samsung’un son teknoloji ürünleri ve çözümleri, misafirlerimize yeni nesil akıllı gemilerin en iyilerini sunacak” dedi.
Samsung İtalya Başkanı Carlo Barlocco ise işbirliği ile ilgili şunları söyledi: “Samsung olarak her zaman üst düzey teknolojileri kullanarak, insanların hayat kalitesini arttırmak ve işbirliği yaptığımız şirketleri rekabet ortamında öne geçirmek için çalışıyoruz. MSC Cruises ile yapmış olduğumuz bu işbirliği çözümlerimizin yolcu deneyimlerini nasıl arttırdığını gösteriyor.”

 

İlginizi çekebilir...

İMEAK DTO'nun Yeni Başkanı Tamer Kıran

İMEAK Deniz Ticaret Odası, 8 Nisan Pazar günü Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde yapılan seçimle yeni Başkanını Seçti....
29 Mayıs 2018 Salı / 12:02

Deniz Ticareti Emisyonları 2050 İtibariyle En Az Yüzde 50 Azaltılacak

Londra'da 170'den fazla ülke, deniz taşımacılığı emisyonlarını 2050 yılına kadar 2008 düzeyine göre yüzde 50 azaltma konusunda ortak karara va...
29 Mayıs 2018 Salı / 11:57

Prüftechnik Türkiye, Hizmetlerini Artırıyor

Almanya'da 1972 yılında kurulan Prüftechnik'in dünya genelinde 18 ülkede şubesi var....
29 Mayıs 2018 Salı / 11:55