E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ARMACELL
ETAP MARINE
STANDART POMPA
GİSBİR

İDO'da First Class Odaları Yenilendi, Konfor Maksimuma Çıktı

12 Ağustos 2016 Cuma / 14:13 | HABERLER
45. Sayı (Temmuz-Ağustos 2016)

İDO filosunda geniş yolcu ve araç kapasiteleri ile her yıl on binlerce yolcuya keyifli seyahat deneyimleri yaşatan Osman Gazi, Orhan Gazi, Adnan Menderes ve Turgut Özal hızlı feribotları, yenilenen odalarıyla, First Class yolculukları tercih edenler için yeni seçenekler sunuyor.
Havaların ısınması ve tatil seyahatlerinin artmasıyla birlikte seferlerini daha da sıklaştırmaya başlayan İDO’nun Yenikapı-Bursa ve Yenikapı-Bandırma hatlarında sefer yapan bu dört hızlı feribotunda, First Class odaları baştan aşağıya yenilendi.
Yolcu konforunu maksimum düzeye çıkartan yenilenmeyle birlikte, odaların alabandaları deriyle kaplanır ve yer zeminleri değiştirilirken, koltuk takımları ve sehpaları da yenilendi.
Konfor çıtasını en yukarıya taşıyan bu yenilikler kapsamında, aydınlatma sistemleri ve dolapları değiştirilen First Class odalarında, mini buzdolapları ve ek klima üniteleri de misafirlerin hizmetine sunuldu.
7’den 70’e tüm yolcularının seyahat deneyimlerini geliştirmek için sürekli yeni çalışmalar gerçekleştiren İDO, First Class seyahatleri tercih eden misafirleri için First Class odalarında artık özel menüler de sunmaya başladı.
Farklı seyahat seçenekleri ve bilet satış kanallarıyla yolcularına geniş olanaklar sunan İDO, First Class odaları için bilet satışlarını artık internet üzerinden de gerçekleştiriyor.

İDO, Avcılar’la Yeniden Buluşuyor
İstanbul Avcılar’da deniz otobüsü ulaşımı yeniden başlıyor. İDO, Avcılar ile Bostancı, Yenikapı, Marmara ve Avşa Adası arasında yeni bir köprü kuruyor. Avcılar bölgesinden gelen talebi dikkate alan İDO, 11 Temmuz tarihinden itibaren Bostancı, Yenikapı, Avcılar, Marmara, Avşa Adası hattı deniz otobüs seferlerini başlattı.
İDO Genel Müdürü Ufuk Tuğcu, Avcılar’dan gelen talebi gözeterek deniz otobüsü seferlerini yeniden başlatmaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirterek şunları söyledi:
“Geçtiğimiz aylarda İstanbul’un Doğu ucunda Tuzla ilçemizi Yalova’ya bağlamış, Bostancı ve Kartal kalkışlı deniz otobüslerimizi Tuzla’dan Yalova’ya ulaştırmıştık. Şimdi de İstanbul’un Batı ucunda Avcılar ilçemizi, Avşa ve Marmara Adası’na bağlıyoruz. Bu kez Bostancı ve Yenikapı kalkışlı deniz otobüslerimizle devredeyiz. Bölgenin, civarda hızla büyüyen Beylikdüzü, Esenyurt gibi diğer semtlerle birlikte büyük bir potansiyel barındırdığının farkındayız. Bu potansiyeller somut talebe dönüştükçe, biz de bu talebi değerlendirecek, sefer sayılarını artırarak yeni hatlarımızla Avcılar’a hizmet vermeye devam edeceğiz. Avcılar Belediyesi’ne, Kent Konseyi’ne ve bölge halkına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.”

 

İlginizi çekebilir...

İMEAK DTO'nun Yeni Başkanı Tamer Kıran

İMEAK Deniz Ticaret Odası, 8 Nisan Pazar günü Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde yapılan seçimle yeni Başkanını Seçti....
29 Mayıs 2018 Salı / 12:02

Deniz Ticareti Emisyonları 2050 İtibariyle En Az Yüzde 50 Azaltılacak

Londra'da 170'den fazla ülke, deniz taşımacılığı emisyonlarını 2050 yılına kadar 2008 düzeyine göre yüzde 50 azaltma konusunda ortak karara va...
29 Mayıs 2018 Salı / 11:57

Prüftechnik Türkiye, Hizmetlerini Artırıyor

Almanya'da 1972 yılında kurulan Prüftechnik'in dünya genelinde 18 ülkede şubesi var....
29 Mayıs 2018 Salı / 11:55