E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ETAP MARINE
GİSBİR
STANDART POMPA
ARMACELL

3M Aura 9300+ Solunum Maskeleriyle Rahatlık ve Güvenlik Bir Arada

3M Aura 9300+ Solunum Maskeleriyle Rahatlık ve Güvenlik Bir Arada

15 Ağustos 2016 Pazartesi / 11:12 | ÜRÜN
45. Sayı (Temmuz-Ağustos 2016)

Fabrikaların veya madenlerin zorlu ve kirli ortamlarında çalışanlar için güvenlik ve rahatlık çok önemlidir. Koruyucu bir solunum maskesinin zorunlu olduğu bu ortamlarda kullanılan maskelerin kişiye rahatlık sağlayamaması ise oldukça sık görülen bir durum. 3M, geliştirdiği 3M Aura 9300+ solunum maskeleriyle bu soruna çözüm getirdi.

Bilimi günlük yaşama ve çalışma hayatına uygulayan 3M’in bilime dayanan, yenilikçi bir teknoloji ile geliştirdiği 3M Aura 9300+, çalışanlara en zorlu çalışma koşullarında bile maksimum güvenlik ve rahatlık sağlıyor. Yeni solunum maskelerinin geliştirilmesi sürecinde 3M, bilime dayanan inovasyonu için kullanıcı deneyimlerini başlangıç noktası olarak aldı. Kullanıcılar, solunum maskesi takma gerekliliğinin farkında olsa da, rahatsız oldukları için genellikle maske takmayı tercih etmiyorlar. Bu sorunu çözmek için 3M Aura solunum maskeleri, ileri elektrostatik güç ile geliştirildi. Benzersiz üretim süreci sırasında, açık biçimde düzenlenmiş mikrofiberlere yüksek seviyede elektrostatik güç enjekte ediliyor, böylece daha fazla hava geçişine izin veriliyor. Dolayısıyla, kullanıcının solunumu büyük ölçüde iyileştirilmiş oluyor.

Nefes almada kolaylık sağlayan teknoloji
3M Aura 9300+, 3M’in elektret partikül filtre malzemesinin yararlarını ileri düzeyde düşük soluma dirençli filtre teknolojisi ile birleştiriyor. Dolayısıyla düşük solunum direnci sağlayarak nefes alıp vermeyi kolaylaştırıyor. 3M Cool Flow Ventil, ısı birikimini etkili şekilde ortadan kaldırıyor ve daha serin ve daha rahat bir kullanım sunuyor. Verilen havayı dışarı çıkararak gözlüklerin buğulanması riskini de en aza indiriyor. Böylece kullanıcılar en zorlu koşullarda bile rahatlıkla nefes alabiliyor.
Göz koruyucusunun buğulanmasını azaltmaya yardımcı olan Kabartmalı Üst Panel ile 3M Aura Solunum Maskesi daha açık görüş sağlıyor. Özel şekilli burun paneli ve kavisli, düşük profil tasarım buruna ve göz konturlarına mükemmel uyum sağlıyor. Ayrıca, iyi bir görüş alanının sağlanmasına ve göz koruyucu ile uyumlu kullanıma yardımcı oluyor.

 

İlginizi çekebilir...

Ayvaz Eksenel Metal Kompansatörler

....
17 Mayıs 2017 Çarşamba / 11:35

CNC Teknolojilerinde Dokunmatik Ekran Dönemi

Dünyanın önde gelen makine üreticilerine CNC ürünleri ve çözümleri sağlayan Mitsubishi Electric, yeni nesil M80 ve M800 serisi CNC kontrol ünitelerini...
17 Mayıs 2017 Çarşamba / 11:34

Yeni ABB Mikro Şebeke Teknolojisi, Gemilerin Verimliliğini Artırıyor

ABB, gemiler için verimliliği ve üretkenliği artırmak amacıyla akıllı devre kesicilerden yararlanan yeni hepsi bir arada mikro şebeke çözümü sunuyor. ...
9 Mart 2017 Perşembe / 14:06