Haber

Wärtsilä Enpa Müşteri Semineri İstanbul'da Gerçekleştirildi


Wärtsilä Enpa Servis departmanı, gelenekselleşen müşteri seminerini bu sene Marine Solutions departmanının da katkılarıyla 18 Nisan tarihinde, Wyndham Grand Hotel’de yaptı. Seminer hem Servis hem de Marine Solutions müşterilerinin yoğun ilgisiyle gerçekleştirildi.
Wärtsilä’nın alanında uzman isimleri, Avrupa’nın birçok farklı noktasından İstanbul’a gelerek müşterilerle tanıştı ve Wärtsilä ürünlerini ve servislerini müşterilere sundular.
İtalya’nın Trieste kentinde Satış Mühendisleri Takım Lideri olan Piero Zoglia, son günlerin gündemdeki konularından olan ve Wärtsilä’nın müşterilerine sunduğu LNG (Sıvılaştırılmış Doğal Gaz) çözümleri hakkında bilgiler verdi.
Seminerde konuşan Wärtsilä Pompalar ve Vanalar Avrupa ve Afrika Bölge Genel Müdürü Jasper van de Kant ise Wärtsilä pompaları ve vanalarının kalitesini ve Wärtsilä’nın sektörde bu konuda neden ve nasıl fark yarattığını anlattı.
Projeler Bölge Satış Müdürü Diego Pauluzzi de Wärtsilä’nın multiportfolyo projelerinin yetkinliklerinden bahsetmek üzere seminerdeydi. Bu bilgilendirici ve ilgi çekici sunumda Pauluzzi, Wärtsilä’nın vermiş olduğu hizmetlerden birkaçı olan makine değişim, sevk sistemi iyileştirme, çevreci ekipmanlar, elektrik ve otomasyon güçlendirme ve gemi tasarım servisleri gibi konular üzerine gerçek referanslar paylaştı. Verdiği örneklerden biri ise Energo Pro Fin teknolojisi kullanılarak itme gücü ve yakıt tasarrufu artırılan Paccship UK LTD’nin yük taşıma gemisiydi.
Wärtsilä’nın dijital dönüşüm sürecinin de ele alındığı seminerde, Eniram Ticari Gemicilik Genel Müdür Yardımcısı Kaptan Jan Wilhemsson da konuşmacı olarak yer aldı. Yaptığı sunumda Eniram ve Wärtsilä’nın ortak çalışmalarından bahseden Wilhemsson, dijitalleşmenin önemi ve dijitalleşmenin gemilerin çalışma sistemlerini nasıl geliştireceği konularına değindi.
Seminerin son konuşmacısı Wärtsilä Enpa Servis Müşteri Yöneticisi Emrah Şen ise Wärtsilä Enpa’nın müşterilerine sunduğu hizmetleri ve  yıllardır müşterilerinin işlerini geliştirmek için yaptıkları çalışmaları konuklarla paylaştı.
Akşam yemeği ile sona eren semineri, aralarında tersane yöneticileri ve gemi sahiplerinin de bulunduğu 80’in üzerinde katılımcı takip etti.

Geri
share on twitter share on facebook