Haber

Türk Loydu'ndan IACS'a Ziyaret


Uluslararası Klas Kuruluşları Birliği - IACS’ın daimi sekreteryası ile Türk Loydu 14 Ekim 2016 tarihinde, toplanarak üyelik sürecindeki gelişmeleri gözden geçirdiler. IACS Genel Sekreteri Robert Ashdown ve Kalite Sekreteri Peter Williams ile yapılan görüşmeye, Türk Loydu adına Genel Müdür Alper Eralp, Kalite Yönetimi Bölümü Müdürü Aydın Gürbüz ve Dış İlişkiler Bölümü Müdürü Mehmet Avcı katıldı.
IACS’ın İngiltere Londra’da bulunan merkezinde gerçekleşen görüşmede, Türk Loydu’nun IACS üyelik hedefini gerçekleştirmek üzere bugüne kadar yapılanlar ve yakın gelecekte yapılacaklar değerlendirildi. IACS Genel Sekreteri Robert Ashdown, Türk Loydu’nun IACS üyeliği sürecinde bugüne kadar yaşanan somut gelişime dikkat çekerek Türk Loydu’nun etkileyici çalışmalarının IACS tarafından takdirle izlendiğini ve üyelik sürecinin denetimleri takiben kısa zamanda tamamlanacağını umduğunu belirtti.
Türk Loydu Genel Müdürü Alper Eralp ise Türk Loydu için en önemli stratejik hedeflerden olan IACS üyeliği için sistematik olarak  çalıştıklarını ve denetimlerde görülen yüksek başarının kurumsal çalışmalarının doğal bir sonucu olduğunu ifade etti.

Geri
share on twitter share on facebook