Denizcilik Sektörü, Uluslarası Denizcilik Fuarı 14. Exposhipping EXPOMARITT İstanbul'da Buluşacak

Denizcilik sektörünün ulusal ve uluslararası aktörlerini bir araya getirecek olan 14. Exposhipping EXPOMARITT İstanbul Denizcilik Endüstrisi Teknoloji ve Ticaret Fuarı, 21-24 Mart 2017'de Pendik Green Park Convention Center'da gerçekleştirilecek.

“Yeni Ufukların Fuarı” temasıyla kapılarını açacak olan Exposhipping EXPOMARITT İstanbul, İMEAK Deniz Ticaret Odası ve  Türk Deniz Eğitim Vakfı (TÜDEV) desteğiyle, dünya çapındaki uluslararası fuar organizasyonları konusunda en tecrübeli firmalardan UBM tarafından 14. kez düzenlenecek.
14. Exposhipping EXPOMARITT İstanbul’un tanıtım toplantısı, Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Derneği (GİSBİR) Genel Sekreteri Kemalettin Gür, UBM EMEA (İstanbul) Türkiye Operasyonlarından Sorumlu Başkanı Haluk Balcı, UBM EMEA (İstanbul) Grup Fuar Direktörü Orhan Çağlayan ve sektörün önde gelen temsilcilerinin katılımlarıyla Tuzla Yat Kulübü’nde yapıldı.
11 bin metrekarelik fuar alanında katılımcılarını ve ziyaretçilerini ağırlayacak olmanın heyecanını yaşadıklarını belirten UBM  EMEA (İstanbul) Grup Fuar Direktörü Orhan Çağlayan konuşmasında şunları söyledi: “Her yıl genişleyen katılımcı ve ziyaretçi profiliyle fuarımız, yeni iş ortaklıklarına zemin oluşturmaya ve deniz ticaret hizmetleri sektöründeki son gelişmeleri takip etme imkanı sunmaya devam edecek. Bu yıl 14. kez gerçekleştireceğimiz Exposhipping EXPOMARITT İstanbul’a 40’dan fazla ülkeden, 600’den fazla markayı temsilen 200’ün üzerinde katılımcı bekliyoruz. Toplamda 50’den fazla ülkeden yaklaşık 10 bin denizcilik profesyonelinin fuarı ziyaret edeceğini öngörüyoruz.”

SMM Hamburg’da Tanıtıldı
14. Exposhipping EXPOMARITT İstanbul Gemi İnşa ve Yan Sanayii Fuarı, SMM Hamburg Denizcilik Fuarı’nda dünyaya tanıtıldı.  Her yıl yaklaşık 100 ülkeden, 50 bin ziyaretçinin ve 2 bin firmanın katıldığı fuarda EXPOMARITT İstanbul’u tanıtan UBM ekibi, EXPOMARRIT İstanbul ile ilgili son gelişmeleri paylaşarak, tüm sektörü 21-24 Mart 2017’de İstanbul’a davet etti.

4 Ekim 2016

Geri