Wartsila'dan Deniz Kuvvetlerine Özel Seminer

Wartsila, 25 Mart Cuma günü, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Savunma Sanayi Müsteşarlığı ve STM'nin de katıldığı bir müşteri semineri düzenledi.
Yeni gemi ve denizaltı projeleri için yeni teknolojilerinin tanıtıldığı seminerde, hizmetteki gemilerde tüm sevk sistemleri için modernizasyon imkanları da anlatıldı.
Yurt çapında farklı birimlerden yaklaşık 80 temsilcinin katıldığı seminer sonrası Wartsila Kıdemli Satış Müdürü Barış Genç tarafından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “Teknolojinin çok geliştiği günümüzde, özel ihtiyaçlara özel çözümler üretmenin ihtiyaç olduğu aşikardır, dolayısıyla üretici ve işletmecinin bir araya gelerek ihtiyaçlar için birlikte çözüm üretmelerinin en doğru yöntem olduğuna inanıyoruz.  Dünyada an itibariyle hizmette olan her 3 geminin birinde Wartsila üretimi bir sistem var. Gerek ana ve yardımcı makineler, gerek pervane sistemleri, gerek sterntube sızdırmazlık ve yataklama sistemleri, gerek elektronik, otomasyon ve navigasyon sistemleri ve daha birçoğunu Wartsila kendi ürün gamıyla donatabiliyor.”
Barış Genç, Wartsila Türkiye’nin, her müşteri grubuna özel müşteri seminerleri düzenlemeye devam edeceğini belirtti.

31 Mayıs 2016

Geri