Unopomp Mühendislik, Armacell'in Bayisi Oldu

Armacell Yalıtım A.Ş.'nin yeni İstanbul bayilerinden Unopomp Mühendislik, Armacell teknik ürünleri ile Oneflex elastomerik kauçuk yalıtım ürünlerinin İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında iddialı projelerde yer almasında etkin rol oynayacak.


Unopomp Mühendislik olarak işletmelere, mekanik müteahhitlere ve tesisatçılara malzeme tedarik hizmeti verdiklerini söyleyen firmanın Genel Müdürü Haldun Çakmak, “Bünyemizde yer alan İlke Mühendislik isimli şirketimizle de sattığımız ürünlerin servisini üstlenip, müşterilerimize maksimum düzeyde satış sonrası destek sağlıyoruz. Beşi mühendis, toplam 17 kişilik kadromuz ve alt bayilerimizle İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarında iş takibi yapıyoruz. Ayrıca Tema İstanbul, Maslak Kapital, Babylon Bomonti, Vizyon Kolejleri, Ataköy Selenium, Aydın Üniversitesi gibi prestijli projelerde de yer alıyoruz. Alanında dünya devi Armacel Yalıtım ile yaptığımız bayilik anlaşması ile güzel bir sinerji yakalayacağımıza inanıyoruz” dedi.

Das Yalıtım’ın Oneflex markalı ürünlerini, elastomerik kauçuk boru yalıtım ve levha ürünlerini satarken Armacell’in ülkemize yatırım yapması ile çok geniş bir ürün gamı ile tanıştıklarını, inşaat sektörünün yanı sıra gemi, otomotiv, beyaz eşya sektörüne de satabilecekleri ürünlerin olduğunu belirten Çakmak, Tuzla’da bir tersaneye pompa satmak için gittiklerinde Armacell ürünlerin kullanıldığını gördüklerini, bu durumun da ellerini güçlendirdiğini söyledi.

Çakmak, “Gemi inşa sanayii, inşaat sektörü gibi son yıllarda çok güçlenmiştir. Bu alanda Armacell’in sektöre özel yalıtım ürünleri olan elastomerik kauçuk köpüğü HN Armaflex kullanılıyor. Biz de Armacell ürünlerini pazarlayarak bu sektöre de hizmet sunacağız. Müşteri portföyümüz Tuzla ile Silivri arasında. Kendi nakliye araçlarımızla hizmet veriyor, nakliye ücreti almıyoruz ve ürünlerin servislerini de üstleniyoruz. Ağırlık verdiğimiz ürünlerimiz ise pompalar, vanalar, otomasyon ürünleri ve iklimlendirme yalıtım ürünleri. Uzun vadede ise mekanik tesisat marketi olma çalışmalarımız mevcut” dedi.

26 Kasım 2015

Geri