Shell Denizcilik Ürünleri Uygulamasının Kapsama Alanı İkiye Katlandı

Shell, kolay sipariş takibi ve teknik rapor olanağı sağlayan Shell Denizcilik Ürünleri (Shell Marine Products-SMP) mobil uygulamasını, 40'ın üzerinde pazarda kullanıma sunarak uygulamanın tüm dünyadaki kapsama alanını iki katına çıkardı.

Söz konusu uygulama Belçika, Brezilya, Kanada, Hırvatistan, Danimarka, Estonya, Fransa, Hindistan, Endonezya, Güney Kore, Lübnan, Litvanya, Malta, Monako, Panama, Rusya, İspanya, İsviçre, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve ABD’de hem iOS hem de Android mobil platformlarında müşterilerin hizmetine sunuldu. Shell, aynı zamanda yedi ülkede büyümeye giderek küresel liman ağını 40 ülkede toplamda 532 limana çıkardı.

Shell Denizcilik Ürünleri Genel Müdürü Jan Toschka, konuya ilişkin açıklamasında,  “SMP uygulamamızla kolay sipariş takibi ve teknik rapor olanağı sağlayarak ya da müşterilerimizin ürünlerimize daha kolay ulaşmalarını sağlayacak şekilde liman ağımızı genişleterek müşteri teklifimizi geliştirmenin ve farklılaştırmanın yollarını arıyoruz. En iyisi de ihtiyaç duydukları yerde ihtiyaç duydukları ürünleri alabilmelerini sağlamak için müşterilerimizi 7/24 Uluslararası Müşteri Hizmet Merkezimiz (ICSC) aracılığıyla destekliyor olmamız” şeklinde konuştu.

Shell Denizcilik Ürünleri Türkiye Satış Müdürü Aykut Soydan,  “Aliağa ve Diliskelesi limanları ile birlikte bugün itibariyle Türkiye’nin 21 limanında ulusal ve uluslararası firmalara madeni yağ ürünleri ve teknik hizmetler sunuyoruz” şeklinde konuştu ve Shell’in Türkiye’deki geniş ikmal ağı ile beraber ulusal ve uluslararası sefer yapan gemilere yüksek kalitesi ile üretilmiş deniz yağlarının satış ve teslimatını yaparak, sektördeki yerini giderek sağlamlaştırdığını ifade etti.

Shell Denizcilik Ürünleri
Shell Denizcilik Ürünleri, dünyada denizcilik sektörüne madeni yağlar tedarik ediyor. 40 ülkede 500’den fazla limanda, büyük okyanus tankerlerinden küçük balıkçı teknelerine kadar 10 binin üzerinde deniz aracına hizmet sağlıyor.

28 Eylül 2015

Geri