İTÜ Vakfı'ndan Denizcilik Sektörüne Yönelik İki Önemli Eser

İTÜ Vakfı, denizcilik sektörüne yönelik iki önemli eseri daha yayınları arasına kattı.


Theory and Practice of Ship Handling  
Yazar: Kinzo İnoue
Fiyat: 50 TL
Denizcilik eğitimi veren üniversiteler ve gemi kullanımına yönelik eğitim ve araştırmalar için temel bir başvuru kaynağı olan bu eserin Türkiye'deki yayın hakları, Japonya Kobe Üniversitesi öğretim üyesi Kinzo Inoue tarafından İTÜ Vakfı'na verildi. 

 
Ord. Prof. Ata Nutku - Türk Gemi İnşaatı Endüstrisi ve Mühendislik  Eğitiminin Önderi
Yazar: Aydın Eken
Fiyat: 50 TL
İTÜ’de sivil gemi mühendisliği eğitiminin kurucusu ve Türkiye’de gemi yapılamaz denen bir ortamda çelik gemi yapımını gerçekleştiren Ord. Prof. Ata Nutku’nun hayatı ve  gemi inşaatı endüstrisine   yaptığı katkılar “Ord. Prof. Ata Nutku  Türk Gemi İnşaatı Endüstrisi ve Mühendislik Eğitiminin Önderi” ismi ile kapsamlı bir eser olarak yayımlandı. 


Kitap siparişi için;
İTÜ Vakfı Hesap No 
Vakıflar Bankası Osmanbey Şubesi (006) IBAN: TR 43 0001 5001 5800 7294 0140 78. Talep edilen kitap bedeli ilgili hesaba yatırıldıktan sonra DEKONT e-posta veya faks ile gönderilmelidir. Havale yapıldıktan sonra lütfen e-posta ile   (basin@ituvakif.org.tr)  veya telefonla bilgi veriniz. Siparişler karşı ödemeli kargo ile adrese gönderilmektedir.

NOT: Kargo, fatura ile birlikte gönderildiğinden, şahıs siparişlerinde T.C. Kimlik No, firma siparişlerinde ise vergi dairesi ve numarasının dekont ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.


Geri