Gedik Holding WIN Metal Working Fuarı'ndaydı

Kaynak, döküm, vana ve eğitim gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren Gedik Holding, 12. Hall’da yer alan 425 metrekarelik standında yeni ürün ve teknolojilerini tanıttı.


Gedik Kaynak standındaki kaynak uygulama alanında ziyaretçiler, farklı ürünlerle canlı uygulamalar yaparak ürünlerin kalitesini birebir test etme imkanı buldu. Gedik Kaynak, fuar kapsamında 50. kuruluş yılına özel aktiviteler de düzenleyerek fuar katılımcılarına keyifli anlar yaşattı.

Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik, fuar sonrasında yaptığı açıklamada, “Gedik Kaynak olarak aralarında Almanya, Amerika, İtalya, Rusya, Özbekistan, Yemen’in de içinde bulunduğu 80’e yakın ülkeye ihracat yapıyoruz. Bu nedenle iki yıldır İMMİB (İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri) tarafından ‘En Çok Ülkeye İhracat Yapan Orta Ölçekli İhracatçılar’ kategorisinde İhracatın Yıldızı ödülüne layık görülmenin gururunu yaşıyoruz. Hem kaynak sektöründeki başarılı çalışmalarımızı müşterilerimize tanıtmamıza hem de sektörün nabzını tutmamıza olanak tanıyan WIN Metal Working Fuarı da bizler için büyük önem taşıyor.” dedi.

Fuarda sergilenen “24 Eksenli Senkron Robot Sistemi (Quadro Motion)” ise; bir adet taşıma robotu ile üç farklı tipte kaynak robotunun senkronize hareketlerle konfigüre edildiği ve 24 eksenli esnek yapının koordinasyonunu içeren bir sistem olma özelliğine sahip. Sistem, fikstür ve mekanik sistemlerdeki hata oranını minimize ederek maksimum verimlilikte parça birleşimi yapılmasını sağlıyor.