Boat Builder Türkiye Dergisi, B2B Medya Çatısı Altında...

Karma A.Ş. tarafından 15 sayı yayımlanan Boat Builder Türkiye dergisi 16. sayısından itibaren B2B Medya grubu dergileri arasına katıldı. Yat ve tekne imalat sektöründe yayın politikası, kapsamlı içeriği, deneyimli kadrosu ile kısa zamanda ilgiyle takip edilen sektör dergisi olan Boat Builder Türkiye, ortaklık düzeyinde katılım sağladığı B2B Medya grubu ile daha da güçlendi.

Boat Builder Türkiye dergisinde; yazı işleri müdürü Gökhan Aydın, reklam müdürü Barış Türkan görevlerini devam ettirecek. Boat Builder Türkiye dergisinin yayıncısı İ. Erdal Karaca, Karma A.Ş. ve B2B Medya Grubu arasında gerçekleşen ortaklık sonucunda dergide yayın danışmanı olarak yine sektörle birlikte olmayı sürdürecek. 1996 yılında yayımlanmaya başlayan Yalıtım dergisi başta olmak üzere Yalıtım, Çatı ve Cephe, Su ve Çevre dergileri ile iki yıldır yayımlanmakta olan Tersane dergisini bünyesinde barındıran B2B Medya "İlkeli, Güvenilir, Çağdaş Sektörel Yayıncılık" geleneğini ve anlayışını, bünyesine katılan Boat Builder Türkiye dergisi ile daha geniş bir alana yayın hizmeti sunarak sürdürecek.

B2B Medya eylül ayında kuruldu ve ekim başı itibariyle Karma A.Ş. ile ortaklık gerçekleştirdi. Başlarken bünyesinde beş sektörel dergi ve Water & Environmental Turkey başlığı ile yılda bir kez İngilizce yayımlanan dergisi olmak üzere altı süreli yayını, Yalıtım Sektörü Kataloğu ile Su ve Çevre Sektörü Kataloğu olarak iki sektör kataloğunu bünyesinde barındıran B2B Medya, 1992 yılında Termodinamik dergisi ile sektörel yayıncılığa başlayan Doğa Sektörel Yayın Grubu'nun kurucu ortağı, SEYAD Sektörel Yayıncılar Derneği Kurucu Başkanı  İsmail Ceyhan yönetiminde sektörel yayıncılık yapacak.

B2B Medya Grubu dergileri ile Boat Builder Türkiye dergisine 0216 651 7878 pbx telefonundan ulaşabilir, www.dsygkitabevi.com adresinden online abone olabilirsiniz.